Americký T2 Destroyer: USS Smith

Americký Destroyer Tier 2

USS Smith

Rychlé Shrnutí: Malý, pomalé a nedostatečně ozbrojený ničitel s 76 mm Hlavní výzbroj děla a rychlé přeložení, single-tube zahájených torpéda.

Nejbližší ve hře současného: IJN Tachibana
Stupeň podobnosti: Clone / Sister-Loď / související třída / podobnou úlohu / Unique
Smith je stejně jako Tachibana je šílený, zblízka herní styl. Je drobná na několik životů. Navíc, stejně jako IJN Destroyer, Smith má anemizační 76mm děla spolu s krátkými dálku, rychle překládání torpéda. Smith bere tuto taktiku a kliky ji až jedenáct.

Klady

 • Nejrychlejší překládky torpédomety ve hře @ 11s za launcher – může být snížena na 9.9s s dovednostmi.
 • Lze snadno zajistit nepřátelské lodě podlehnout zaplavení poškození s ustálenou palbou torpéda.
 • Jeden z nejlepších detekčních povrchu se pohybuje ve hře na 5.8km.
 • Při vybaven 15pt kapitána, který je schopen vystřelit zbraně z stealth.

Nevýhody

 • Zpomalit na Destroyer na 28 uzlů.
 • Malá hit bod bazén, dokonce i pro ničitele.
 • Hlavní výzbroj se skládá z drobných 76 mm pušky s 4-gun soustředěný útok, která se velmi malou škodu.
 • Hlavní zbraně jsou velmi krátká pohybovala na 6.5km.
 • Nelze ke střelbě torpéda z stealth.
 • Jednotlivé zahájené torpéda jsou schopny dodat masivní alfa stávky.

Budete hrát Smith z jednoho důvodu: 11s znovu na její single-ryb torpédomety a potenciálně tak nízké, jak 9.9s.

Smith byl ve hře na chvíli, ale to nebylo k dispozici na severoamerickém servery dosud. Byla to jen náhoda, že jsem narazil na prodeje této lodi na serveru Asia nad Memorial víkend a skočil na šanci k napsání hodnocení ní, když dostane příležitost. Smith je velmi zvláštní loď – její novinkou je zřejmé, že každý, kdo ji hraje.

možnosti

USS Smith nemá žádné překvapení, pokud jde o její možnosti. Její spotřebního materiálu jsou Destroyer standardem. Má jeden přídavný modul s možností Hlavní baterie / Torpedo / AA-Gun. Její Premium kamufláž je přesně to, co by se dalo očekávat od tier 2-5 Premium lodi.

Spotřební: Tři sloty

 • Zjišťování škod stranu.
 • dýmovnice
 • Zvýšení Engine

Modul Aktualizace: jeden slot.
Premium Camouflage: Tier 2-5 standardem. To poskytuje 30% bonus získává zkušenosti, snížení o 3% při detekci povrchových a snížení o 4% přesností nepřátelské.

Dělostřelectvo

Primární baterie: 76,2 mm zbraně v APQXY uspořádání. Má dopředu namontovaný luk věži. Za ní mostem na každé straně existuje jediná zbraň v křídle hoře. Poslední dvě zbraně jsou na zadní straně věže, které jsou odděleny nástavby.
Sekundární baterie: Žádná

Kovář zbraň výzbroj je všichni ale identický s IJN Tachibana. Obě lodě použít některé z nejmenších hlavní ráže ve hře na pouhý 76mm (i když Smith má mít dvě mikrometru výhodu). Také sdílejí podobné uspořádání zbraně, se dvěma křídlovými držáků a zbytek uspořádány po osu nádoby, které poskytují čtyři pistole bokem. Kovář děla znovu rychleji, ovšem na úkor 200m hodnotě rozsahu v porovnání s její orientální protějšek. Smith má mírně lepší výkon AP ale horší HE granáty.

Stručně řečeno: zbraně na obou torpédoborců jsou hrozné. Jsou příliš krátká pohybovala. Oni nedělají dost škody. Jsou zábavné, i když palba velmi rychle. Očekávat, že mnoho nula poškození hitů s těmito skořápky, protože Plink neškodně pryč z ničeho dokonce nejasně obrněného. Nebo dokonce nejasně NOT-obrněný. Ano, budete (často) získat nulovou poškození udeří off nedotčené nepřítele IJN Destroyer, pokud udeří její trup na špatném místě. Kromě toho, zatímco ona má dobré požární oblouky vpřed, její požární oblouky na kola zadní čtvrtletí jsou velmi omezené a budete často získat pouze jedinou zbraň schopnou natáčet v tomto vektoru.

V případě, že Smithovy zbraně stala zajímavější je jejich schopnost stealth oheň. S pokročilým Fire Training v kombinaci s lodním prémiové maskování a ukrývání Expert, je 15pt kapitán může mít oheň Smtih z volné vodě, aniž by byl spatřen. Viditelný u 7.28km když vystřelí své zbraně, její vylepšená rozsah může oslovit 7.9km, dávat 600m okno, ze kterého se těsto (polechtat?) Nepřátelské cíle do podrobení. Nečekejte zázraky, ačkoli. Se 4% Pravděpodobnost vzniku požáru za výstřel, nebudete rychle rozsvítí cokoliv, ale stojí to za to i když jen přimět lidi, aby vyhodit jejich poškození Control Party v dostatečném předstihu před začátkem torpédo stranou.

Žvýkání na zajíčka. Trvalo 6 hitů torpéda potopit tuto Jižní Karolíně.

torpéda

Odpalovací zařízení: Jeden spouštěč off každé straně plus jeden hřbetní.

Poškození: 6033

Rozsah a rychlost: 4,5 km @ 54 uzlů

Smith je poměrně unikátní jako ničitele. Má tři torpédomety – jeden pokrývat každou stranu a třetí hřbetní mount, velmi podobné uspořádání na Mahan při vrstvě 7. Co dělá Smith vyniknout je, že její odpalovací zařízení jsou singlů. Ona vystřelí jen jednu rybu za spouštěče. Jo, jen jeden. Jeden osamělý torpédo. Můžete zapomenout na široký změnou šíření svých salvy – že jedna ryba se nebude dostat nějakou tlustší bez ohledu na to, kolik si zapařit tlačítko 3. To může a bude cítit novou hned od samého počátku.

Samotné torpéda nejsou nic zvláštního. S 6033 alfa stávky, vy nebudete vylekat někoho s jejich poškození. Mají nezajímavou rozmezí 4,5 km a cestovat rychlostí 54 uzlů, což není strašné na vrstvě 2, ale rozhodně ani působivá. Tam, kde se opravdu zazářit je jejich Obnovit rychlost. Na pouhých 11s (které mohou být zlepšeny, až na 9.9s s Torpedo Výzbroj odbornosti kapitána Skill), můžete si být svržení torpéda ve vodě, s pravidelným, povodní ohrožujících intervalech. Za předpokladu, že může přistát své ryby na cíl, nepřátelské lodě mají být velmi znepokojen s tím, že trvale pod povodňové efekt.

Přes tento rychlý reload, Smith není torpédo-spam královna. Oba Storozhevoi a Sampson může dát více ryb do vody v průběhu času (ten zvládá pouze to, když jsou obě strany počítají). Smith je také schopen ochromit nepřátelské plavidlo s jediným ohromující torpédového útoku – ona nemůže jednorázovou všechny nepřátelské torpédoborce. S její rozsah je tak krátká, s jejími torpédy, je tu velmi reálná potřeba dát Smith do ublížení způsob, jak zajistit, aby vaše torpéda udeřit doma, takže budete často obchodovat zdraví s cílem zajistit dobré hity.

Rychlá Obnovit na Smithe znamená, že slečna s jedinou salvou (nebo torpédo v tomto případě), není konec světa, jako to může být s jinými loděmi. Příští ryba je často reloaded než vaše torpéda jsou někde poblíž svého cíle. To vám umožní opravit svůj cíl a spustit znovu. A znovu. A znovu. Loď, která nebere úhybný manévr v okamžiku, Smith se nanese zaslouží sled ryb do jejího soustředěný útok, že je příjemné. I když to není nejlepší pro boj proti opatrný torpédoborců, to dělá Smith absolutní radost, když přijde na lov Jižní Karolíně a Kawachi-bitevní lodě třídy.

V rozmezí necelé 2, Smith je torpéda již přeložil do doby první salva zasáhla tuto Dresden-class křižník. Jo, oni znovu, že rychle.

manévrovatelnost

Maximální rychlost: 28,0 uzlů.

Poloměr otáčení: 480m

Kormidlo Shift: 2.0s

Smith je pomalé. Dvacet osm uzlů mohou být přijatelné pro křižníku, ale pro ničitele, je to almužna. Dostat se z A do B trvá while (nevadí A až C!). Horší je, že není možné uvolnit z cílů jednoduše bez použití velkého Ol ‚ostrově schovávat za sebou. Její pomalá nejvyšší rychlost také dělá jí Poloměr otáčení cítit větší, i kdyby jen proto, že to trvá déle Smith cestovat po obvodu zmíněného kruhu než jiný by mohl lodi. S její dlouhé, štíhlé trupu, krvácí rychlost v zatáčce a je to vzácné jste někdy vaření, že úplná 28 uzlů tak jako tak.

Trvanlivost

Hit Body: 7300

Smith nemá nejnižším bodem celkem hit pro tier 2 (ten rozdíl jde do Tachibana), ale je to druhý nejnižší v současné době. Stejně jako všechny torpédoborců, ona má žádný skutečný pancéřové ochrany. Bude mít kritický zásah nepřetržitě. Ona také potřebuje obávat, že jedno-shot torpédy zahájených od Tier 3 Campbeltown, WICKES, Tenryu a Wakatake.

Utajování a Camouflage

5,8 km detekci povrchové, 2,6 km Detection Air.

Se svou prémiovou maskování, Smith začíná s hodnocením 97 Camouflage. Pouze Tachibana a Umikaze jsou více než nenápadný tomto malém člunu. S kapitánem dovednosti, je možné, aby její rozsah snímání povrchu na pouhou 5.0km. V kombinaci s pokročilým Fire Training, bude to jí schopnost střílet její hlavní baterii z úkrytu, ale pořád je to 500 metrů krátký dát jí možnost zahájit torpéda beztrestně. Vaše nejlepší volba pro přistání hitů torpéda aniž by byla odhalena zahrnuje buď pomocí ostrovy pro přepady nebo se dostat do přední části větších lodí a pusť torpéda za vámi tak, že plují do nich.

Anti-Aircraft obrany

AA baterie kalibry: 7,6mm

AA Umbrella rozsahy: 1,0 km

Smith má dvojici 7.6mm Hotchkiss kulomety s 30-kulatý klip na neurčitě ukázal vzhůru. Jo, je to dobrá věc, kterou nezaznamená letadla.

Smith je strašlivě překonaný téměř jakékoliv torpédoborcem ona čelí. Nemůže se dělo ně. Nemůže se spustit je. A i když ona přistát dobrý torpédo zasáhlo, její ryby nedělají dost škody na jednorázový některý full-zdravotní ničitele v jejích řadách Matchmaking.

Celkové dojmy

Myš „Shrnutí:

 • Frantic hry. Vyžaduje neustálé řízení svých zbraní & torpéda vydělávat na jejich rychlým tempem reload.
 • Nemá nůž dobře bojovat s jinými ničiteli s jejím nedostatkem úderem knock-out z jedné torpédový / salvy.
 • Samotná loď je křehká a pomalá. To je další důvod, aby se zabránilo další torpédoborce, pokud je to vůbec možné.
 • Naprosto k popukání, když zapojit velké, němý cíle.

Teď mám rád nízké tier lodě. Jsou často dýchající historií nabízejí podivné nebo zábavnou hru, nebo jsou jen vyloženě hloupé. Smith je určitě případ pro hloupé. Ale i ona tlačí obálku kolem fun-hloupé vyloženě směšné / hloupý. Pořád jsem čekal Graham Chapman oblečený jako britský plukovník chodit na obrazovce a přerušit svůj testování.

Smith je lavice, lavice stroj. Její zbraně oheň rychle. Její torpéda oheň rychle. A ani jeden z nich o sobě jdou vyhrát hry na několik náhodných shod. Opravdu jsem potřeboval na sebe spoustu, než se věci pracovala na přijatelnou úroveň. Mezitím jsem byl v puttering o líných kruzích v tom, co činí poměrně pomalé a křehkém ničitele podvozků, štěkal jako velký pes na lodích, které mnohem, mnohem mě překonaný. Stručně řečeno, Smith je zábava, ale dobrý pán, ona bude někdy dělat vy dvojnásobnou práci jinou loď o vítězství.

Může to být dobrý? No, ona může být vyloženě vynikající. Ona je docela schopný zemědělství Kraken a nadané medailí všechny se vám líbí. Ale budete muset pracovat pro ni. Nejedná se o oheň a zapomenout na loď jako Kamikaze třídy. To není o tom, že čas a trpělivost, aby se podle toho zařídit jedno úžasné, zničující úder v podobě zálohy zastřelili jako v Clemson. Ona to není ani jít, aby vám snadno dýchat nastavením několik požárů poměrně snadno a nechat nepřítele hořet. To je šílený, frenetický, zuřivý malý Tin Can, která potřebuje poskytovat své hyperaktivitu do nepřetržité sérii útoků. Budete spam ať je to cokoliv děláte v neustálém stavu útoku útoku útoku, když je tu konečně nepřítel v dosahu a zranitelná.

Protože jestli ne, budete jen tak lehce obtěžovat cokoliv zabývá. Budou přežít první úder. Budou pravděpodobně přežít sekundu. A oni bude vyloženě naštvaná v době, kdy vaše třetí hitů. Můžete doufat, že oni jsou na cestě ke dnu poté způsobit, že budete rozmetat vaše dno pro tvář jste měli zapojit je na prvním místě (a mají pravdu, aby). Smith je velmi špatná volba pro lov jiných torpédoborce. Většina křižníky může trvat až čtyři nebo pět z jejích torpéd, než se potopit, takže je to i tam šance. Ale tam, kde ona opravdu svítí, je Battleship lov.

Sledování Smith zabít bitevní je jako lasička žvýkání na hřbetu je stále živý králíka. Králík je vyřízený, oh jistě, ale je to grizzly smrt neustálé kousání na zadní straně lebky Živý Bunny a strašně impotentní ječení, zatímco Smith dělá, že je to věc. A to bude vypadat naprosto absurdní, zatímco to dělá taky. Ale můžete si být jisti, že Smith je vychutnával každé sousto bitevní HP s každým zběsilé sousto.

Bych doporučil?

Welp, pojďme se podívat na průřezu hráčská základna pro naše doporučení, budeme?

 • Pro náhodné bitvy broušení, Smith pravděpodobně nebude vsítil vám hodně ve způsobu zkušeností a úvěrů. Ona je příliš nízký stupeň na vysavač až moc tímto způsobem. Nyní, když řekl, že se chystá být trochu sen člun pro zemědělství vytvořit zvláštní medailí. Seal kluby je skvělý způsob, jak hospodařit Confederate, nadané a Release medaile Kraken a jejich doprovodných signální vlajky a Smith dá dělat rozumnou práci v této (zejména pokud je tu spousta velkých, němý Battleships střílet). Můžete také vyzkoušet si vydělávat nějaké likvidátor medailí taky.
 • U všech her, tak bych ji doporučit. Smith nic zabít rychle. Existují lepší tier 2 lodě tam venku, pokud hledáte pro carry potenciálu vás.
 • Pro sběratele, Smith nabízí obě novinky (nejrychlejší nebo překládky torpéda ve hře) a vzácnost (v té době jsem psaní tohoto článku, ona nebyla prodána ještě na serveru NA). Smith se vydal na prodej na serverech Asii a RU. Je nejisté, jak obyčejný lodi to bude v budoucnosti.
 • Pro faktor zábavy, ano, absolutně. Stejně jako Tachibana, Smith je zábavná, derpy ničitel low-tier, který má jedinečný a zábavný herní styl.

Maskovací vzor Smith je hezký, jednoduchý dvoubarevný vzorek. Vypadá to skvěle v bouřlivé počasí.

Vybavení svůj Smith

Doporučené moduly

Smith může mít pouze jeden modul. Za normálních okolností bych obhajovat přičemž hlavní baterii Změna 1 (a to je ještě asi tou nejlepší volbou, protože menší výbuchy), ale můžete vzít torpédomety Změna 1, pokud jste chtěli.

doporučené Spotřební

Je to ničitel nízký stupeň. Doporučil bych jen držet s akciových spotřebního materiálu. Ona nebude vydělávat dostatek kreditů, aby skutečně ospravedlnit výdajových úvěry na prémiovou verzi některého z těchto spotřebního materiálu, a to zejména v případě, že nemáte premium účet.

Doporučené Kapitán dovednosti

No, teď dostaneme zábava. Smith bude trochu podivné lodi kapitána, hlavně kvůli tomu, jak závislý ona je na torpédy pro USN Destroyer.

 • Pro první stupeň, to není čas přemýšlet. Vezměte situační povědomí, abyste věděli, když jste si všiml. Můžete si vzít základní Výcvikové protipožární později zvýšit rychlost střelby ze svých 76,2 mm lavici lavice kvůli veselí se později.
 • Ty opravdu bude bojovat za volbu v tier 2. Last Stand je chytrá volba. Bude vám z potíží tím, že drží své motory a řízení převodovky do provozu, když věci jdou na jih (příčina budou – každý zápas, se zárukou). Nicméně, Torpedo Výzbroj Odbornost je volba FUN, jak se vaše torpédo rychlost načítání adresářů až 9.9s. Jak můžete říct ne? Nebudu vás soudit za to, že nezodpovědné na tento jeden.
 • Pro tier 3, superintendant je zřejmě užitečnější pro příplatek kouře a zvýšení rychlosti, ale Bdělost není špatné vzhledem k torpédo polévka, která často se vyskytuje v časných stádiích nízké vrstvě zápasů v určitých částech těchto klaustrofobickými map.
 • Z řádu 4, jsem upřímně roztrhaný. Advanced Fire Training dělá poskytnout nějaké tolik potřebné spektrum pro Smith, nicméně, Zjistil jsem, že upřednostňují její torpéda na její děla což znamená, že jsem velmi zřídka mimo její nominální střelnici stejně. Takže Demolition Expert je pravděpodobně vhodnější, aby jí hlavní baterie 7% šanci za skořápky začít požárů.
 • Z řádu 5, stejně jako všechny torpédoborci, Utajování Expert je super užitečné.

Upřímně řečeno, pro Smith, nebyl bych povyk příliš mnoho o dosažení pro utajování Expert hned. Po demoliční expert, asi bych houpat záda a chytit další tier 2 dovednost a možná i další tier 1 dovednost před rozčilovat nad broušení do Řady 5. Budete trávit tolik času v Smith uvnitř 4.5km, je to opravdu nebude za stejně důležité jako u některých jiných ničitelů.

About administrator

Check Also

World of warships strategie

Strategie: Jak potopit loď ?

Jak potopit loď? Říká se, že každá sofistikovaná technologie je snadnější zničit, než stavět a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *