Home / Návody / Bitevní lodě

Bitevní lodě

BITEVNÍ LODĚ

Bitevní LODĚ JSOU opravdovou těžkou váhou elitou flotily. Jejich Silná děla probudí v každém nepříteli strach jejich Pancíř VAM Doda jistotu Klid, přestože JSOU aby Lode pomalé na neohrabané. Tito Obří dokáží Být Efektivní Jak vzadu, Odkud zasypávají nepřítele Brutální silou dělostřelecké palby, Tak vpředu, KDE na sebe přebírají střelbu nepřítele. Contact Persons vzadu JE spíše typická pro Japonské Bitevní LODĚ, Které Maji bezkonkurenční dostřel. Americké Bitevní LODĚ obvykle operují na kratší vzdálenosti Maji Lepší pancéřování protiletadlová děla.

Primární výzbroj bitevních lodí JE schopna způsobit ohromné poškození probit i deset nejtlustší Pancíř nepřátelských plavidel, která s se dostanou na dostřel masivních děl.

Vynikající Pancíř ohromná Velikost umožňují bitevním lodím Nejen provádět Masivní útoky, pivo TaKé absorbovat s Timem spojené poškození.

Bitevní LODĚ TaKé poskytují ostatním plavidlům palebnou Podporu zdálky, čímž nutí nepřítele Hledat Jiné úhly útoku Přiblížení, takže bitvy JSOU ve Výsledku dynamičtější.

Tipy

  • Protože JE zaměřování dobíjení děl u bitevních lodí Velmi pomalé, Meli byste si Jiz na začátku bitvy rozmyslet, Jaký typ granátů budete používat Jaký sektor budete kontrolovat. Klíčem k úspěchu JE přesnost střelby. Nejprve proveďte výstřel na zkoušku. Nestřílejte salvou Celé hlavní baterie. Jestliže jeste neumíte zasáhnout citadelu nepřátelské lodi, používejte explozivní granáty.
  • Přemýšlejte o svém kurzu dopředu. Bitevní LODĚ JSOU Velmi Těžké zastavení Nebo změna kurzu jim trvá dost dlouho. Kazdy manévr plánujte opatrně, abyste se vyhnuli kolizím se spojeneckými loděmi. Režim autopilota VAM Muze Plánování kurzu dost usnadnit.
  • Držte se na Volné Vodě. Ostrovy VAM Zabrani Hrát na maximu navíc JSOU Plné nebezpečí. Chcete-li se vyhnout Přepadení, vypouštějte průzkumné letadlo, kdykoliv se blížíte k ostrovům. Hydroplány JSOU bohužel Velmi zranitelné na palubě Bitevní lodi JE jich Jenom omezený Počet. Nicméně toto riziko prostě musíte Občas podstoupit. Příliš opatrnosti Muze SICE zachránit Vaše průzkumné letadlo, pivo Muze TaKé Vest k překvapivému útoku nepřátelským torpédoborcem na Vasi Bitevní loď.
  • Kvůli SVE Velikosti bojovému potenciálu JSOU Bitevní LODĚ Casto cílem nepřátelských letadel. Snažte se bojovat ve skupinách, abyste Meli silnější protileteckou Podporu.
  • Tlustý Pancíř umožňuje bitevním lodím zvládat Velké poškození spotřební Doplněk Opravářská CETA(Dostupný Pouze bitevním lodím) obnovuje Určitě tělo výdrže. Havarijní tým Má u bitevních lodí Docela dlouhý interval pouziti, takže JE DOBRÉ si ho šetřit ignorovat Menší poškození.
  • Vaše sekundární výzbroj JE Velmi silnou zbrani pro střety zblízka. Pamatujte, ZE Nepřátelé budou PŘI Boji zblízka s Vami Velmi nervózní. Ale porad musíte Davat Pozor! Torpéda Pro Vás představuji Velký problém, protože Bitevní lodi Nejsou moc DOBRÉ v manévrování. Takovému útoku se snažte vyhnout Nebo alespoň minimalizujte poškození TIM, ZE otočíte PRID směrem k torpédům.

About administrator

Check Also

World of warships strategie

Strategie: Jak potopit loď ?

Jak potopit loď? Říká se, že každá sofistikovaná technologie je snadnější zničit, než stavět a …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *