Home / Návody / World of warships: Ishizuchi

World of warships: Ishizuchi

Rychlé Shrnutí: Skutečný Battlecruiser, brnění pro rychlost. Vyzbrojen deseti 305mm puškami s vylepšeným reload časy a hrůzostrašnou potenciální DPM.
Klady
 • Nejrychlejší rychlost střelby Tier 4 Battleships na 2.4rpm.
 • Nejvyšší HE DPM Tier 4 Battleships
 • Výborná příležitost požárů na plášti 32%
 • Těžký sekundární výzbroj baterie.
 • Dobrý nejvyšší rychlost pro Battleship na 27,5 uzlů.
 • Vidí max tier 5 protivníků (na rozdíl od imperátora Nikolaj I).

Nevýhody

 • Velmi lehce obrněný – může trvat citadelu hity přes luku od 356 mm pušek.
 • Omezené pole ohně na jejím # 3 věže.
 • Krátkého dosahu na primární výzbroj 12.9km.
 • Účinnost secondaries omezena, protože jsou také krátké pohybovala na 3,5 km.
 • Chudák AA kompliment.
 • Poor torpédo obrany, včetně velkého kruhu zatáčení o 740m a slabých protitorpédovou boule.
 • Enormní rozsah snímání povrchu 16.1km s jejím výchozím maskovat.
Ishizuchi nikdy nebyla silná loď. Když byla poprvé zavedena, její novinkou bylo to Battlecruiser, které by ve skutečnosti zůstávají na Battlecruiser. Pro ty, kteří nevědí, ostatní křižníky v současné době k dispozici ve hře, Myogi, Kongo a Amagi, všichni dostali balíček modernizace, která prostřednictvím výzkumu opouští své Battlecruiser kořeny a plácnutí na řadu výzbroji. Tato přidaná hmotnost nějak nemá vliv na jejich rychlost, ale poskytuje jim dostatečnou ochranu při jejich vrstvy. Bitevní jsou svým designem, znamenalo obětovat brnění pro rychlost, aby byl schopen přinést bitevní ráže zbraně na to, co by jinak bylo křižník-boj. To by jim mělo umožnit držet krok s rychle proudící působení lehčích lodí a přinést knock out úder na takové střetnutí.

V případě, že Ishizuchi, ona vždy měl rychlost a ona určitě má kvalitní výzbroj Battleship. Ale jak již bylo uvedeno výše, ona sama (a jakýkoli akciové Kongo-class nebo Myogi-class narazíte) bude jediným Battleship chybí kvalitní výzbroji. V zájmu vyvážení to, válečné hry v poslední době za předpokladu, buff, aby jí pomohl přinést bolest a předčit některé z jejích oponentů. Ale bylo to dost?

Hra se výrazně změnila od té doby jsem naposledy podíval na Ishizuchi. Získal značnou buff v 0.5.5. Ještě důležitější je, možná, že již není působena dlouhé predátorským rozmezí křižníků s Advanced Fire Training dovednosti prodlužuje jejich 152mm pušky.
primární Výzbroj
Ishizuchi je vyzbrojen deseti 305mm puškami uspořádanými mezi pěti, dvou dělových věží. Dvě věže jsou umístěny v poloze superfiring dopředu. Další tři jsou na zádi s číslo čtyři a pět věží, uspořádaných v poloze superfiring přičemž počet tři revolverová hlava je na stejné úrovni jako číslo čtyři s omezených oblastech ohně jako výsledek. To jí dává čtyři zbraně schopné vypalovat přímo vpřed, čtyři děla schopná vystřelit přímo na zádi. Zatímco hranatý, že je schopen přinést osm zbraně nést poměrně snadno s ní # 3 věžička byla opět černá ovce, které mohou pokrýt většinu dozadu, ale snaží přejít k agresivní směru jízdy. Odhalovat ji často vyžaduje Ishizuchi vystavit více její soustředěný útok, než je bezpečné.
Zacházení s těmito děly je dostatečně pohodlná. Jejich rychlost rotace je zvědavý 4,3 “/ s, která vyjde na 180 ‘otočit píchat si u 41.9s.V kombinaci s Expert střelec kapitán dovednost, to se stává mnohem kulata 5,0 ‘/ s nebo 36S pro 180 “rotace (je to skoro jako válečné hry, že plánuje takhle! – Není podezřelé vůbec). Kromě boje s chudými zbraň úhly na # 3 věže, čímž tyto zbraně nést je snadné a cítí citlivý na bitevní loď. Dokáže se otočit své věže, nicméně.

Penetrace brnění (AP) kolech Ishizuchi chybí. To je ta špatná zpráva. Mají 8000hp alfa úder – 300 škod za těch amerických 305mm děly a 600 škod za těmi Rusa. Ty mají slušnou čenichu rychlosti 831m / s, které jsou rychlejší než skořápky z Imperator Nikolaje I, ale o něco pomalejší než amerických granátů. Nicméně, jak nejlehčí ze tří, na Ishizuchi jeho skořápky krvácet rychlost rychleji v závislosti na vzdálenosti a na vzdálenost 12km, převezme 7,5 sekundy k dosažení svého cíle. Tento celkový jim dává méně pronikající energie než ty z amerických nebo ruských granátů, s menší kinetickou energií dodané s jejich dopadem na rozsah. A držet tento rozsah myšlenky, zatímco mluvíme o vysokých výbušných granátů na chvíli. Dobrou zprávou je, že Ishizuchi naprosto dominuje ostatní Bitevní lodě, pokud jde o její vysoké výbušné výzbroje. Její skořápky hit 20% tvrdší než americký či ruských granátů. Mají 32% šanci na zapálení ohně.

To dostane ještě lepší. Ishizuchi, zatímco pouze 10 pistolí k 12 Wyoming třídy a Imperator Nikolaje I, vyhlásí skořápky každých 25 sekund. Jednalo se o buff získala v 0.5.5. To jí umožňuje uhasit 2,4 ran za minutu za zbraň. I když to nemusí znít jako moc na papíře, v praxi to vám umožní využít swapů munice mnohem pohodlněji využít příležitostí, jako je rozpoznání, když nepřítel bitevní spálená kjejich poškození Control Party je zapálena s požáry, které dostanou jejich plné hořet. High Explosive je znít stále více a více zábavy na této lodi, ne?

Ptal jsem se držet tohoto rozsahu myšlenky z nějakého důvodu. Ishizuchi má maximální dosah 12.9km. To je všechno. Ve svých dohazování roztaženými (úrovní 3 až 5), ona je out-pohybovaly v rozmezí od poloviny křižníků ona bude čelit i všechny Battleships s výjimkou těch, na vrstvě 3. Jedná se vlastně o lepší životní prostředí pro ni, než když byl poprvé představen, se všemi křižníků (s několika výjimkami) neschopnost rozšířit jejich rozsah ještě dále pomocí pokročilého Fire Training z dobře zkušeného kapitána. Ale to vylučuje Ishizuchi od někdy zapojení cíl, který nemůže opětovat palbu. Se svým detekčním rozsahem povrchu nad 16 km, budou mít vždy možnost vidíte blíží. V případě některých z více vozových parků footed nepřátel, mohou začít kiting tebe taky, což vám znemožňuje přinášet své zbraně nést.

To v praxi znamená, že zatímco Ishizuchi děla jsou slušné (její AP je meh, jí, že je velký), nikdy dostat žádné volné sousta jablka.Kdykoliv jste se zapojily nepřítele, mají každou příležitost se bránit. Ishizuchi nemohou bojovat zezadu. Ona musí být v poškozuje způsobem škodit s ní rychle překládacích zbraně. A jak uvidíme dále, to vrátí, aby ji pronásledovat.

Ishizuchi a Imperator Nikolai já, pracovat na blízkém tandemu. Tyto dvě tier 4 prémiové Bitevní nemohl být odlišnější s jejich dělostřelby a funkce, jestliže se snažili.

sekundární Výzbroj
Stejně jako všechny IJN Battleships je Ishizuchi má velmi hezký kompliment sekundární zbraň baterie. A stejně jako všechny bitevních nízké úrovně a je to tak bolestně krátká pohybovala, že kvalita jejích pistolí cítí zbytečný. Špatnou zprávou je, že jejich rozsah zapojení je omezena na 3,5 km – to může být prodloužena až na 4.2km s Advanced Fire Training na svém kapitánovi, který je o něco lepší.Přidat signálu a téměř dosahují úctyhodné vzdálenosti 4.4km. Ale to, co dělá to dostanete?
To klade osm 152mm případ vazeb umístěných pušky a tři dual-purpose 76mm palubní zbraně na každé straně na cíl. Tento poměr je trochu nešťastné. 152mm pušky oheň brnění piercing kruhy každých 10s s 2900 alfa stávky, zatímco 76mm pušky uhasit 1300 poškození vysoce výbušné kolo každé 3 sekundy nebo tak nějak. I obvykle dávají přednost vysoké výbušná kola pro mé pobočníky – nemají odrazit a mají šanci začínající požáry i s dopady nulové poškození. Přesto, AP může překvapit lidi a nižší ráže nemá šanci na způsobení škody 900 pronikavé zásahy, pokud to udeří cíl správně. Ale stejně jako její hlavní výzbroj, budete se snaží získat tyto v dosahu. A když to uděláte, je pravděpodobné, že bude proti torpédoborců, které budete chtít nebyli tak docela blízko.
Celkově lze říci, nelze očekávat, že Ishizuchi jeho pobočníci, aby se ti hodně ve způsobu laskavostí. Nebudou spustit mnoho požárů.Když to hit, budou pravděpodobně více než proniknou nebo odrazit.
manévrovatelnost
S její dlouhé, štíhlé trupu je Ishizuchi je rychlý Battleship. Naplno, ona může dosáhnout 27,5 uzlů, což je více než slušný za nízkých úrovní, a to zejména na malých mapách se za normálních okolností ocitne. To jí umožňuje neuvěřitelnou míru flexibility – jinak by v případě její zbraně měly větší rozsah. Jelikož je tato maximální rychlost umožňuje uzavřít, aby v rámci střelnici u většiny cílů, ačkoli agilnější křižníky budou moci, aby vám na dálku. Tato rychlost může dostat do problémů, pokud si nedáte pozor, jak můžete předstihnout ostatní dreadnoughts ve své flotily a dát si až na palebné čáře jako první prioritní cíl pro Red flotily. To je zejména případ, vzhledem k její velké detekční povrch rozsah (ale o tom později).
Na 740m, její poloměr otáčení je na velké straně a její 12.9s kormidlo posun není dobré. To dělá jí pocit velké nádobě – nebo alespoň nemotorný jeden. Úzké kanály mohou být výzvou pro navigaci a tam nejsou tak docela úzké jako kolejí mezi torpéda. Ishizuchi je bitevní loď, která vyžaduje uděláte preventivní manévry v dostatečném předstihu shodit torpéda z letadel a lodí. Jakmile se zavázat k zatáčce, nebudete moci ohnout z ní velmi dobře.
Ishizuchi má jen tolik hbitost zmařit automatické klesne o Tier 4 dopravci, pokud se neustále mění na blížících se letadel. Manuální kapky jsou však něco úplně jiného.
D urability a obrana

Ach jo, kde začít? Začněme s opravdu špatnými zprávami a pracovat naši cestu směrem k ne zcela tak špatné. Pravděpodobně Ishizuchi viděl některá zlepšení odolnosti jejích modulů. Ale ty jsou dost menší nebýt všiml ve velkém schématu věcí.

 • Ishizuchi se nanese z povrchu při 16.1km s ní prémie maskování (téměř 17km bez). To je nesporně obrovský za tak krátkou dálku Battleship a to vám brání tomu, aby vůbec budou moci získat kapku na cíl.
 • Tyto anti-zbraně letadel jsou omezeny na šest dvojím 76 mm pušky nalezené na její palubu. Jo, tam není ani někdo v hnízdě K venkovnímu prostoru je s pistolí pomoci vyprovodit nepřátelských letadel. Jedná se o krátký pohybovala na pouhý 3.0km skladě a dělat almužnu škody. Nebude sestřelovat letadla, aniž by hodně pomoci. A její nemotorné manévrování umožňuje její snadnou kořistí pro ruční torpédových vzdá jakýchkoli CV hráče. Můžete očekávat, že sníst alespoň jednu rybu každou kapku a více pravděpodobné, dva nebo tři, pokud znají své řemeslo.
 • A její brnění je hrozné. Věrná svým kořenům Battlecruiser, ona obětovala hodně pancéřové ochrany ve prospěch rychlosti a to ukazuje. Její “obrněný” citadela má jen něco málo přes 200 mm chránící ji v porovnání s 305mm nalézt na podobně ozbrojených Battleships. S rybaření, mělo by to, aby se vaše citadela doklad z křižník ráže zbraně, i když se postarat kolem hyper-průniku kolech IJN 203 mm se nacházejí na Furutaka se nachází na Konigsberg 152 mm a 180 mm na Kirov. Proti Battleships, je to naprosto nedostatečné. Dokonce i skromné rybaření budou stále vidět granáty slam přes barbettes a do pevnosti, když jsou záběry umístěny pod jejími věžičkami, zvláště když začnete čelí proti 356 mm ozbrojených plavidel, jako je New York, Texas a Kongo-sestry. Můžete také očekávat, že se hodně škody z vysoce výbušných granátů.
 • Její protitorpédové boule, jako jsou, zajišťovat minimální snížení o 7% torpédovat škody. Divím se, že je má, i když akcie Kongo dělá bez něj. Tak malý zázrak, myslím.
 • Má standardní japonská bitevní damage control party. To má nejkratší dobu aktivní všechny národy (kromě Warspite) na 10s se stejným dlouhou cooldown, že všechny Bitevní (s výjimkou Warspite – vy speciální vločka, ti), které mohou být stejně jako dvě minuty. Požáry rád pálení na této lodi.
 • A konečně, goodish zprávy. Má 45,700hp. To je stejné jako plně modernizované Myogi který je ton. Je to víc než Wyoming třídy, více než Imperator Nikolaj I. Horší je k horšímu, vždy můžete narazit svůj Ishizuchi do něčeho a dělat obrovské množství škody na vše, co se vám v současné době frustrující. Stačí být připraven na nevyhnutelné záplavy, které vyplyne. Přesto docela uspokojující!
Zní to jako spoustu špatných zpráv, není to? To bohužel není více než přehnané nebo nepatřičnou důraz na Ishizuchi jeho nedostatky. S krátkou vzdálenost jejích pistolí, musí se umístit se do poškozuje způsobem. Na rozdíl od jiných Battleships, krátký impozantní hit bodů celkem, ona prostě nemá trvanlivost těžké to ven. Budete chtít, aby vedl od přední dostat své zbraně nést, a to je přesně to špatné místo. Jakmile se začnete oheň, budete muset vytáhnout zpět, ale tím tak odhaluje své zranitelné strany a může znamenat pohromu stejně rychle, jako kdyby jste se pokusili přečkat nejhorší skořápky a torpédovat bouři a pokusit se DPM své soupeře , To zřídka končí dobře.
Ten řešení se zdá být používat kryt ostrovů proklouznout blíže svým nepřátelům. Ishizuchi dělá to dobře, navzdory své neohrabané kormidla směny a soustružení. Nicméně, pokud existují nějaké ničitelé (zejména IJN tanků nebo Gremyashchy) číhající v mezi těmito ostrovy, jsi stejně mrtvá. A vy jste vyloženě smůlu, pokud nepřítel CV na vás dívá. Celkově lze říci, její křehkost je cvičení ve frustraci.
Je třeba poznamenat, že vidí jen maximálně řádu 5 soupeřů. To není zvláštní matchmaking – to je rys sdílený všemi řádu 4 battlewagons s jednou výjimkou. Imperator Nikolai vidím Tier 6 lodí. Takže myslím, že to mohlo být horší pro Ishizuchi.

Ishizuchi je jedním z těch lodí, které by významně těžit ze snížení draw dálkových přivedl na nepřízní počasí. Tím by se její krátký dosah zbraň a enormní viditelnost povrch méně sloučená daňová povinnost.

 

Celkové dojmy
Takže otázka se tak stává: Jsou modernizované 2.4rpm zbraně Ishizuchi a 27,5 uzel nejvyšší rychlost stojí frustrace z jejího nedostatku brnění a anti-vyzbrojování letadel? Měli nedávné buffy “opravit” tuto loď? Není podle názoru tohoto autora. Moc chci, aby mi tato loď, ale ona to není dobré. Ona opravdu není. Ona má některé příjemné vlastnosti, ale ona nemá vyniknout jinde než její přeložit sazby, a to nepřekládá do vítězného vzorce kvůli chatrné výkonu dalších vlastností jejích děl.

Aspoň to není frustrující plavidlo hrát. A to neznamená, že nemůžete získat nějaké působivé výsledky s ním. Ačkoli limity jejího sortimentu jsou trochu na obtíž, její děla provést slušně. Rychlá Obnovit je zábava. Stále můžete získat nějaké skvělé záběry in, stejně jako je schopen odstranit křižník v jedné salvě, když sfouknout svou citadelu zpod ní. Ishizuchi pocit, že by měl být schopen vykonávat, a to může, ale je to těžký boj. To vyžaduje dokonalou bouři příkladnou hrou a buď dobrý tým nebo vysloveně nedbalosti ze strany Reds.

Chápu, proč ona je prémie a jaké vlastnosti ona měla poskytnout lince IJN jako “opravdového” WWI éra Battlecruiser. Ale bohužel, která nebyla přeložena také do World of válečných lodí. Je to její křehkost, ne její palebná síla a ne její rychlost, která zůstává primární důraz a definičním znakem této lodi. A to barvy mé dojmy z ní.

Bych doporučil?
Ne, to já ne. Pokud máte rádi hry IJN Battleship, měla by být tato loď v porovnání blíže k Myogi nebo Kawachi, než cokoliv, co přijde po něm. Pokud jste skrývají nějaké vzpomínky na Tier 4 bitevní hrát ve vaší Myogi, potom zdržovat na Ishizuchi. Byla to obtížná loď dělat dobře a ona vám nepomůže vyhrát hry. S obtížemi při způsobení škody (nebo přežívající dostatečně dlouho, aby dělat takové škody), že to bude pro ni těžké, aby se úvěry a získávat zkušenosti pro vás.

Doporučené moduly:
Jako Tier 4 bitevní se Ishizuchi má dva sloty na upgrade.

 • Pro první štěrbiny, Hlavní baterie Změna 1 je jediný, který dává smysl.
 • Pro vaši druhého slotu, máte na výběr. Vzhledem k tomu, Ishizuchi dostane spoustu hitů citadely, možná budete chtít, aby zvážila investovat do Propulsion Změna 1 poskytnout podnět k odolnosti jejího motoru. Starý pohotovostní poškození řídicích systémů Změna 1 je v pořádku ačkoli.

Doporučené Spotřební:

Bitevní velký prospěch z používání spotřebního prémii, co s dlouhou ochlazovací době jejich Damage Control strany. Podobně, prémiová verze jejího Repair strany vám poskytne extra dobití, vydělávat si ji zpátky jen něco málo přes 6000hp. Nicméně, mějte na paměti, že používání těchto prémiových spotřební rozežírá úvěrů získaných která může negovat jeden z důvodů, proč vlastnit prémiovou válečnou loď v první řadě – což je, aby banky.Její maskování poskytuje standardní 3% zvýšení zakrývacího a 4% narušení přesnosti. Jako Tier 4 lodi, ona získá 30% navíc zkušenosti z tohoto.

Ishizuchi je někdy nazýván “Baby Amagi”, sdílí mnoho společného s její sestrou tier 8, včetně rychlosti, pistole uspořádání a slabé výzbroji. Její dědictví je zvláště patrný, když se podíváte na akciových verzí Kongo a Amagi, než oni přijali jejich modernizaci modernizaci.

Doporučené Kapitán dovednosti:
Pokud se rozhodnete spustit vyhrazený kapitána (nebo jen chcete vědět optimální schopnosti), bych doporučil následující:

 • Tier 1, Základy šance na přežití je vaše nejlepší sázka. IJN Bitevní jsou obzvláště citlivé na oheň kritická místa, což pomůže snížit množství času jste pod plnou hořet.
 • Na vrstvě 2, Expert Střelec je vaše nejlepší investice. Tím se sníží její otáčení věže dolů do 36s pro 180 ‘tah.
 • Opravdu rád zdůraznil odolnost na mé Dreadnoughts, takže vrchním na Tier 3 je moje doporučení. To vám poskytuje příplatek ve výši svého Repair strany, která (pokud jste přežít tak dlouho, aby ji používat) je navíc potenciál 6000hp pro Ishizuchi.Alternativně High Alert je dobrá koupě ke snížení počít svého Damage Control strany.
 • Tam opravdu nejsou příliš dobré schopnosti při vrstvě 4. Advanced Fire Training pomáhá málo. Tím se zvyšuje svoji sekundární střelnici baterie až 4.2km, což je v pořádku. Demolition Expert bude pošťuchovat vaše lavním baterie kola až 35% šance na zapálení ohně, který je také v pořádku, ale není velká. Ostatní dovednosti jsou sotva stojí za zvážení.
 • Na vrstvě 5, vy zase potýkají s mnoha nepříliš dobrých možností. Utajování Expert sníží svůj rozsah snímání povrchového 16.1km k 13.9km která ještě není dost. Všeuměl je pravděpodobně nejlepší volbou, ale to není nejlepší investicí 5 bodů podle mého názoru.

About administrator

Check Also

World of warships t2 us destroyer

Americký T2 Destroyer: USS Smith

Americký Destroyer Tier 2 USS Smith Rychlé Shrnutí: Malý, pomalé a nedostatečně ozbrojený ničitel s …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *