Home / Návody / Křižník Kirov

Křižník Kirov

Sovětské námořnictvo Kirov-class Cruiser
Molotov
Rychlé Stručný obsah: Kirov třídy křižník vyzbrojený 180mm puškami se zlepšeným výkonem.
Klady
 • Vyzbrojeni devíti vysokou rychlostí 180mm děla.
 • Má stejný výkon jako zbraň vrstvě 9 Dmitri Donskoi.
 • Slušná řada 15.5km. Mohou být dočasně zvýšil na 18,7 km s ní plováku rovině.
 • Velmi rychle se špičkovou rychlostí 36,0 uzlu.
 • Slušná kormidlo posun 7.8s.

Zápory

 • Nelze ke střelbě z stealth bez použití jejího plováku rovině.
 • Velmi křehké, s 28,400hp a zranitelné tvrze ze všech úhlů k těžký křižník a bitevní ráže.
 • Torpéda jsou krátké pohybovala na 4.0km.
 • Hrozný AA obrany, jak krátkodobé pohybovala a nízké DPS.
 • Velký poloměr otáčení na 860m.
Molotov je typickým podpora bitevní křižník. Ona nemá žádné triky nebo speciální spotřební dát jí smysl pro vkus. Ona to není dobře pancéřovaný nebo zejména nenápadný. Nemůže vzít hit zachránit její život. Její premium loď „vtípek“ leží zcela ve své výzbroji, který jí umožní řešit obrovské množství škody na dálku s brutálně přesné, rychlé překládání 180mm pušek, které mají pocit cesta ven z místa na jejich vrstvy. Ale je to dost, aby jí stojí za nákup dělat?
Tyto zbraně jsou důvodem, proč chcete hrát Molotov. Ačkoli vypadat stejné výzbroje jako Kirov (a jsou), mají stejné statistiky jako ti nalezený na vrstvě 9 Dmitri Donskoi.To znamená rychlejší rychlost střelby, větší škody od jejího AP skořápky a vyšší úsťovou rychlost.
primární Výzbroj
Molotov je vyzbrojen devět 180mm / 57 Mk-3-180 pušky pohyboval ve třech věžích. Jsou to přesně stejné zbraně jako nalezené na Kirov a ve stejném uspořádání. Dvě věže jsou umístěny superfiring dopředu a jeden trojitý držák na zádi. Každá z věží má pouze nejmenší aspekt jejich pole ohně zatemňují a se slušnou rychlostí věžička pojíždění 22.5s Jsou velmi snadno přivést na cíl.
Nicméně, balistické vlastnosti a poškození skořápek jsou ty, které našel na Tier 9 Dmitrie Donskoi, ne Kirov. To poskytuje Molotovu s mírou 15% zvýšení požární nad Kirovovy pro 4.6rpm. To by bylo výhodné v samo o sobě, ale granáty mají také lepší balistické vlastnosti, s úsťovou rychlostí, která je 120 m / s rychlejší než Kirovovy je 800 m / s. To usnadňuje umístit granáty na cíl v rozsahu méně olova času. A pokud to nestačilo, je tu víc. Molotov je AP granáty zasáhla téměř 8% tvrdší, s alfa úderem 4400 za skořepiny namísto 4100.
Je to všechno dobře a v pořádku, že tato vrstva 6 loď dostane lepší zbraně než ekvivalent stupeň 5, ale jak se v porovnání s jejími současníky? Jak se jí postavit se Budyonny je notoricky hrůzostrašný 152mm výzbroj? Molotov nemá mít všechno svou vlastní cestu ve srovnání proti nástupce své třídě „. V případě, že Molotov skutečně svítí je alfa stávka potenciál jejích 180mm pušek s využitím AP kolech spolu s lepšími shell letovými vlastnostmi. Můžete snadno terč cokoliv pohybující se po přímce při jejím rozsahu max, bez ohledu na třídu. Ona může a bude snadno citadela nepřátelský křižník až rozsahy 14km bez větší námahy. Budyonny je mnohem lepší Firebugu, nicméně, a také vítězí na rozsahu a DPM závodu. To znamená, že zatímco Molotov děla hit těžší s jednotlivými salvami se Budyonny s ní 152 mm může se obchodovat vás v zápase slimák – něco, co stojí za to udržet v mysli.
Snad nejpalčivější k meta, Molotov se snaží útočit, aniž by byla odhalena na otevřené vodě. S tier 5 Utajování Expert kapitán dovednost a její vlastní prémiové maskování, její detekce povrchu klesne na 11.2km. Když se vystřelí, to kvete až 16.6km, dělat ji naprosto neschopné udržet nezjištěný bez použití prodloužení její rozsah přes její plováku rovině. To znamená, že pokaždé, když oheň s Molotov, máte zaručeno, že bude spatřen.
Spojený s ní křehkosti, to omezuje Molotov na druhou linku podpory bojový vrtulník, spíše než osamělá vlčice odstřelovače.
sekundární Výzbroj
Sdílení Kirovovy palubou výzbroj šesti 100mm dvojím pušek, Molotov je sekundární kompliment baterie je lehký, ale slušné křižníku jejího posunutí. Ty mají 4km dosah a uhasit 15rpm s poměrně nezajímavá skořápky, že to není pravděpodobné, že dělat hodně zachránit snad způsobit požár nebo dva. Obecně řečeno, budete nikdy být dostatečně blízko, aby využily svých obranných zbraní.Přesto, že jsou hezké mít, krátké pohybovaly tak, jak jsou.
Když už mluvíme o krátké pohybovala se Molotov má poněkud nenápadité torpédo vyzbrojování. Ten se skládá z dvojice tří raket namontovány na palubě uprostřed lodi s jedním do přístavu a druhý pravobok. Jedná se o poměrně standardní tarif pro mid-tier sovětských křižníků, s 14,400 alfa stávky a pouhý 4.0km rozsahu. Tyto ryby jsou mimořádně situační při jejich používání.
Používání ostrovy jako krytí, Molotov sledoval tento Colorado od vzdálené 10km, než konečně přichází kolem ostrohu na 3,5 km, aby zahájila bezprostřední blízkosti torpéda stávku. Tyto druhy příležitostí nejsou běžné, Molotov a jsou plné nebezpečí.
manévrovatelnost
Molotov následuje trend sovětských křižníků. Ona je velmi rychlý v přímce, řízení maximální rychlosti 36,0 uzlů. To jí jeden z nejrychlejších křižníků v současné době ve hře a rychlejší než některé z torpédoborců ona může skončit čelí dělá. To poskytuje Molotov s vynikající pružností, a byl to v kombinaci s opravdu hvězdné pistole rozsahy, nemám pochyb o tom, že by byl uchazeč o jeden z nejlepších křižníků u jejího řádu pro její schopnost draka. Je tomu tak zejména kvůli jejímu včas kormidlo posunu 7.8s, které jí umožní změnit její kurz v té době to bude trvat mnoho z mušlí svou soupeřku, aby ji kontaktovat na jejím rozsahu záběru. Jedinou nevýhodou je její enormní soustružení kruh 860m. To transformuje svou vyhýbavou kroutit do více jemné houpat a brání ji z bytí zcela reakcionářský na příchozí ohně. Naplánujte si střídají v dostatečném předstihu.
To řekl, její maximální rychlost by měla být více než dostatečné k tomu, aby něco, co nechcete dostat blízko k vám zůstane na délku paže.
Trvanlivost a obrana
Stejně jako Kirov a sovětských křižníků, které ji následují, Molotov je křehká nádoba. To jde na rozdíl od krátkého, ve hře, pokud jde o plavidla, která ji popisuje jako lepší, pancéřovaný než vedení-lodi. V praktickém smyslu, to je zatížení žvásty. S méně než 30,000hp, ona má jednu z nejnižších HP součty pro tier 6 křižníku.
Molotov má tak málo, jak 13mm pancíře chránit její životní funkce, a ona nemůže úhel a očekávají, aby se vyhnuli poškození od příchozí palbou z těžkých křižníků a větších posunu nádob. Jakékoli zbraně přes 180mm v ráži bude vyšší obsahy brnění její přídi a zádi a mít za následek pronikání hity. To znamená, že nepřeberné množství 203mm pušek, které se kterými se setkáte v její dohazování šíření (a nevadí kalibr zbraně Battleship) bude téměř vždy vedlo ke škodlivým hity bez ohledu na to, jak byste mohli vyzkoušet a nádrž ji. To opravdu by nemělo přijít jako jakákoliv forma překvapení pro každého, kdo zná sovětských křižníků v této fázi, ale tam bude vždy být někdo, kdo si koupí do reklamních popisů.
Ale to není jako to brnění je naprosto zbytečné. Můžete úhlu proti 152 mm lodí a odrazit obrovské množství ohně sundala věžičkami a šikmou čarou ponoru. To může být docela účinná částečně vystavit stranu vaší lodi, aby návnady proti lehké křižníky dosáhnout svých AP skořápky, jen aby se vrátit k téměř přídi-on aspekt a rozbít skořápky z výzbroji. Váš 180mm zaručeně hit těžší, i když ne tak rychle.
Samozřejmě, pokud se přepne do on zapomenout na udici. Dodge, kroutit, používat její vysoké rychlosti a dostat se odtamtud.
A to je opravdu lekce byste měli trvat asi Molotov: Vyhněte se pod palbou. Životnost této lodi se měří v tom, jak dobře to může držet zpod nepřátelských zbraní. Její vlastní pušky mají úžasný výkon, a to i při maximálním rozsahu. Pomocí tohoto rozmezí ve svůj prospěch, můžete dát si více času na vyhnout všem bez nepříznivých dopadů na své poškození součty. Využijte krytu a nebojte se umlčet své zbraně, aby zmizel, když nepřítel objeví v úmyslu zaměřit se na vás.
Na poslední poznámka, ona se jezdit mnohem vyšší ve vodě než Kirov. Dávejte pozor, tam venku.
Jediná věc, která bude opravdu udržet naživu Molotov je udržet hlavu na obrtlíku. Sledovat každou hrozbu. Pohybovat a plánovat podle toho, nebo ti jde bazén malý hit vás pošle na dno dříve, než si můžete dát ty úžasné zbraně do práce.
Zatajení
Detekční rozsah povrch Molotov stojí na 12.7km včetně bonusu za její prémiovou maskování, klesá dolů 11.2km poté, co upgradovat, kapitán s utajování Expert. Rozsah zatajení lodi by měla být skutečně cítil jako minimální rozsah záběru lodi – kde, když se umlčet své zbraně, které jste schopni vypadnout z detekce. Když její zbraně oheň, ona získá 5.2km hodnotě detekčního rozsahu, dělat ji vidět z téměř 18 kilometrů před odemykání Utajování Expert Toto je účinně zvoní na zvonek večeře pro jakékoli Dreadnoughts v rozsahu, takže se velmi dobře vědom své okolí po celou dobu můžete zahájit palbu.
Anti Letadla Výzbroj
Zatímco Molotov má mít možnost přečerpání natáhla hydroakustické Search for Defenzivní Fire, ona nemá AA sadu kompliment tuto změnu. V nejlepším případě její protiletadlová palebná síla může být použit k narušení příchozích nepřátelský bombardér formace, ale bude mít velmi těžké sestřelovat nic jiného než spodní letadel stupně. Stejně jako USS Texas, limity Molotov je AA palebné síly čepice se v určitém rozmezí 3,5 km, což omezuje výzbroj pro účely sebeobrany.

Dispozice děl samotných liší od Kirov. Má smíšenou výzbroj, složenou ze všeho od sólových 12,7 mm kulometných úchyty na 100mm určení pistolí duální, ze single 45mm malé ráže dělostřeleckých na quad-vertikální držáky na kulomety Vickers. Lví podíl jejího AA síly, nicméně, pochází z osmi 37mm autocannons.

Celkem, zatímco na skladě konfiguraci, že vyhlásí 91dps což není velké množství od kterého se má začít. Nikdy nebude děsivý AA platformu, a to i při plném kitted.
Anti-letadla výzbroj Molotov není nic zvláštního, a je nepravděpodobné, že by odradit rozhodné letecké údery, jako je tento útok běhu provádí pomocí Saipan osm Skyraider střemhlavých bombardérů.
Celkové dojmy
Byl jsem zkažený posledních prémiové lodí v roce 2016. I když ne všechny z nich byly jedinečný nějakým způsobem mnohé přinesl trik ke stolu. Molotov bylo těžší shrnout na první pohled. Byla to dobrá bojový vrtulník, jistě, ale na první pohled nic vystupovaly, který se objevil, aby ji opravdu nezapomenutelný. Pořád jsem čekal, že uvidí něco víc od ní, stejně jako schopnost oheň z stealth, nebo opravdu dobrého brnění nebo AA moci.
Něco. Nic.
Takže moje první zkušební hry byly docela nevýrazný, jak jsem derped o to, co cítil ke mně jako T6 Kirov. Jistě, měla mírně lepší rychlost střelby a AP skořápek, ale pak jsem se začala opravdu vzít na vědomí, jak dobře její dělostřelby byl. A její dělostřelby nebylo jen dobré, je to úžasné. Nehrál jsem si Kirova v řádu 6, jsem hrál Dmitri Donskoi. Mohl bych facku citadely na nepřátelských křižníků v jakémkoliv rozsahu, pokud mi dali své strany. Byl jsem děrování 180mm kola přes motorového prostoru z IJN těžkých křižníků na 16km. Torpédoborce, myšlení byli v bezpečí před škod 14km ven byly vybrány off s lehkostí.
Dokud jsem nedostal sám hloupě zabít (což, přiznávám, se stalo často), byl jsem zaručeně přijít s velkým škodám součty, protože tyto zbraně prováděny.
Molotov je celkem finesy loď. Vědět, jak na cíl je důležité, ale udržet ready pozor na měnící se situaci na mapě je ještě víc. Udělal jsem hrozné s Molotov, když jsem byl unavený, nepozorný nebo ve stresu. Ale nemohl jsem se zastavil, když jsem byl motivován a v zóně.Je to dost rychle dostat z potíží. Ona je dost mrštný se vyhnout vzniku požáru. A ona hity jako kamionu. Molotov nemá stealth triky Budyonny – ona je zdaleka tak tolerantní. Místo toho je to všechno na ramenou přehrávače do kachny a tkát a dát přesný příval úderů zpět do nepřítele a nosit dolů.
To je velká loď, a to bude mě lepšího hráče.
Bych doporučil?
Je tu pěkně vysoko dovednost strop na Molotov. Musíte mít dobrou situační povědomí (ne kapitán dovednost, real-svět dovednost!), Aby bylo možné provést tuto loď provést. Nemá get-out-of-vězení bez karty. Nemá žádný kouř Launcher, že nemá schopnost střílet z stealth. Ona nemá ani velkou sílu než torpédový výzbroj, která překvapí nepřítele na střední a rozsah ukončit.
Pro ty, kteří hráli a opravdu vychutnat sovětské křižníky (nebo dokonce mid-tier německé křižníky), je to stojí za to dívá. Jen si být vědomi, že to není příliš tolerantní. Pokud chcete odpouštět křižník trenér pro Sověty, nehledejte nic jiného než Murmansk na vrstvě 5 nebo Michaila Kutuzova na vrstvě 8.
Doporučené moduly:
Molotov má čtyři sloty inovace, společné mezi všemi tier 6 a 7 lodí.
 • Pro první štěrbiny, Hlavní baterie Změna 1 je vaše nejlepší volba, i kdyby jen pomáhá udržet vaše úžasné zbraně od odbočky do šrotu.
 • I vybavena Gun Control System Fire Změna 1 ve druhém časovém úseku, ke snížení její zbraň rozptyl až do 130m. Jedinou další schůdnou cestou bych někdy uvažovat o Molotov může být AA Gun baterie Změna 1 zvýšit svou moc AA, ale upřímně necítím byste mohli někdy získat její AA až na takovou úroveň, že by bylo vhodné.
 • Existují dvě slušné možnosti pro třetí slot, Řídit Změna 1 nebo kormidelního zařízení Změna 1, které pomohou udržet buď motor nebo na směrovku před poškozením. Jak budeme pravděpodobně investovat do The Last Stand kapitán dovednost, ani jeden z nich je především povinností, ale je to hezké mít tyto pracují na plné účinnosti. Dávám přednost pohonného mod, sám.
 • A konečně, vybavit kormidelního zařízení Změna 2 pro poslední slot k poklesu svůj čas posunu kormidla až 6.3s.
doporučené Spotřební
Na rozdíl od novějších prémiové lodí (Michail Kutuzov & Lo Yang, těšíme se na vás), Molotov má standardní spotřební materiál spoškozením Control Party a výběr mezi Hydroacoustic vyhledávání a obranné ohně. Prémiová verze zjišťování škod strany nikdy není špatný nápad, i když byste měli dělat to nejlepší, nikdy skutečně potřebovat. Z dalších dvou spotřebního materiálu, oba jsou velmi situační. Zjistil jsem, hydroakustické hledání cennější.
I když je to elegantní, Molotov jezdí ve vodě poměrně vysoké v porovnání s Kirov třídy.
Doporučené Kapitán dovednosti
I když mohou existovat určité pokušení ji postavit jako AA křižník, opravdu vyniká jako dlouhé vzdálenosti bojový vrtulník a já bych si vybrat dovednosti, aby přispěla k podpoře druhé.
 • Váš první dovednost by mělo být situační povědomí. Je potřeba, aby vaše oči na otočném kdykoliv to zhasne.
 • Raději jsem Last Stand pro mou tier 2 dovednosti. Případně můžete zkusit Příchozí Fire upozornění, pokud budete potřebovat další pomoc při uvědomění si, když jste terčem. Je to opravdu tak důležité v Molotov. Přesto bych doporučil bývalý nad nimi a vyzkoušet a naučit se pracovat na své vědomí.
 • Pro tier 3, Bdělost je hezké mít a pravděpodobně tou nejlepší volbou z řad těchto dovedností.
 • Pro vrstvě 4, tam není hodně, že je zvláště cenná pro Molotov. Doporučil bych Demolition Expert zvýšit její výkon se. Tím se zvýší její pravděpodobnost vzniku požárů za skořápky až o 16%.
 • A konečně, v řádu 5, Utajování Expert je do značné míry ne-nasnadě.

About administrator

Check Also

World of warships t2 us destroyer

Americký T2 Destroyer: USS Smith

Americký Destroyer Tier 2 USS Smith Rychlé Shrnutí: Malý, pomalé a nedostatečně ozbrojený ničitel s …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *