Home / Návody / Křižníky

Křižníky

KŘIŽNÍKY

Křižníky JSOU Víceúčelové Válečné lodi. Jejich konfigurace z Nich dela nejuniverzálnější lodi na Bitevní scény. Na jedne Straně JSOU křižníky vybaveny spolehlivým pancířem silnou výzbrojí, na Druhé Straně JSOU dostatečně obratné, ABY se mohly vyhýbat palbě bitevních lodí a útokům torpédy. Rychlost střelby jejich děl JE postrachem každého torpédoborce. Protiletadlová děla JSOU zase velkou nepříjemností pro letadlové lodi. Navíc JE mnoho křižníku vybaveno sekundární výzbrojí torpédy, takže JSOU jeste hrozivějším nepřítelem v Boji zblízka.

Od VI. úrovně nemají americké křižníky torpéda, pivo jejich Dela si protiletadlové kanóny Jim umožňují účinně odhánět nepřátelská letadla. Japonské křižníky JSOU Velmi podobne torpédoborcům: JSOU více zranitelné PŘI leteckém útoku, pivo jejich dela torpéda nabývají na Síle s každou Další úrovní.

Silná děla musí vysoká rychlost střelby dělají z křižníku smrtonosné zbraně proti lehce pancéřovaným torpédoborcům, ALE zároveň JSOU vážným protivníkem každé lodi, která s JE podcení.

Baterie protiletadlových kanónů poskytují krytí spojeneckým válečným lodím, Které by Jinak byly snadným cílem nepřátelských Letek vyslaných z letadlových lodí.

Křižníky JSOU Neuvěřitelné univerzální plavidla. Jsou dokonalé k odhánění nepřátelských torpédoborců, pivo dokáží si poradit se ostatními křižníky. Agresivně hrající Kapitani křižníku dokáží Rychle Zabrat nepřátelské základny, napadat hlavní flotilu nepřítele zboku Nebo dodělat poškozené Bitevní LODĚ.

Tipy

  • Křižníky JSOU elitní Válečné lodi samy o sobě. Sestřelovat nepřátelská letadla, lovit torpédoborce poskytovat krytí spojencům – to jsou Jen některé z klíčových Roli křižníku. Jejich univerzálnost víceúčelovost se projeví především tehdy, pokud jim Veli Hrací, kteří dokáží RYCHLE A efektivně plnit několik bojových Roli najednou.
  • DELA křižníku Maji obvykle vysokou rychlost střelby. Pak Tuto výhodu využijete naplno, pokud budete používat režim postupné palby.
  • Křižníky obvykle naleznete ve frontové linii, KDE se zapojují dělat Zaru Křížové palby. Je to celkem riskantní, pivo zkušení Hrací se mnoha nebezpečím dokáží vyhnout. Musíte manévrovat snažit se vyhnout poškození citadely zásobníků umístěných ve středu Lodi. Tim Velmi snížíte riziko kritického poškození.
  • Vyhýbejte se bitevním lodím. Ty představuji pro Křižník obrovské nebezpečí, a až bez ohledu nA Vzdálenost.V Boji zblízka JE možné JE porazit Pouze za POMOCI torpéd.
  • Používejte Křižník Jako plovoucí protiletadlovou základnu poskytujte krytí spojencům Před nepřátelskými letadly. Snažte se spolupracovat se spojenci fungovat Jako tým. Dobře skupina sehraných křižníku JE opravdovou hrozbou pro nepřátelská letadla. Efektivita protiletadlové výzbroje se násobí nepřítel začne v burácející palbě naprosto zmatkovat.
  • Efektivita Vasi protiletadlové výzbroje se výrazně zvýší, pokud velitele křižníku naučíte schopnost obranná protiletadlová palba. Zvětší Tato schopnost VAM umožní zvýšit Dočasné silu protiletadlové výzbroje.Využívejte ji s rozumem šetřete ji na SITUACE, KDY se objeví skutečné hrozby.
  • Kdyz na VÁS útočí více LETECKÝCH Skupin, můžete stisknout klávesu Ctrl Pote kliknout na Prioritní Cíl pro Vaše protiletadlové kanóny.

About administrator

Check Also

World of warships strategie

Strategie: Jak potopit loď ?

Jak potopit loď? Říká se, že každá sofistikovaná technologie je snadnější zničit, než stavět a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *