Home / Návody / LETADLOVÉ LODĚ

LETADLOVÉ LODĚ

LETADLOVÉ LODĚ

Letadlové LODĚ JSOU speciálními silami flotily. Hráčům, kteří preferují strategii, nabízejí unikátní zážitek z hrani. Jejich klíčovým úkolem JE detekovat Cíle útočit na NE POMOČI střemhlavých bombardérů torpédových. Stíhače JSOU zase účinné pro boj proti nepřátelským letkám eskortování spojeneckých letounů.

Letadlové LODĚ JSOU Casto pomalé zranitelné nemají praktický zadná děla. Nicméně letadla umístěná na jejich palubě Jim umožňují Nejen zabíjet Nepřátelé jednoho Po druhém, pivo TaKé útočit na několika místech najednou Mapy.

Americké Japonské letadlové LODĚ se Lisi především letkami, Které nesou. Americké letadlové LODĚ Maji více letounů v letce, zatímco Japonské Maji více Letek.

Válečné letouny startující z paluby letadlové lodi JSOU Tim nejlepším nástrojem k útoku na nepřátelská plavidla: JSOU RYCHLE A extrémně Silné proti bitevním lodím dalším velkým cílům.

Letadla TaKé dokáží odhalit Contact Persons nepřátelských plavidel, zejména torpédoborců, čímž brání Jim V překvapivých úderech poblíž Stav Ostrovu.

Letadla se dokáží Velmi Rychle pohybovat po mapě jedním přesným zásahem mohou snadno změnit vývoj bitvy.

Tipy

  • K útoku používejte kombinaci více typu letadel. Nejprve vyšlete stíhače, Které zachytí případné nepřátelské stíhače zároveň provedou průzkum. Pote nasaďte střemhlavé bombardéry (nejlepe JE útočit s Nimi ze strany pýchy ČI Zade lodi) Nebo torpédové bombardéry (ty zase nejlepe útočí z pravoboku ČI levoboku lodi). Takto chytnete nepřítele udělat Pasti se bez ohledu na to, kam se jeho loď otoci, vzdy Jej zasáhne alespoň Jedna letka.
  • Držte se Daleko od středu bitvy. Nicméně stát Někde Na Okraji Mapy TaKé Není dobrý nápad, protože Vaše Letky budou potřebovat více ČASU k Letu. Navíc pokud se nejake lodi Podari prorazit k Vam, budete praktický bezmocní. Nejúčinnější JE držet se krok za hlavní flotilou vašeho týmů.
  • Torpédoborce JSOU Neuvěřitelné obratné samce, takže JSOU pro letadla Velmi obtížným cílem. Nezabývejte se jimi. Vaším cílem JSOU Velké lodi – Bitevní na letadlové.
  • Mějte na Paměti, ZE Vaše paluba Není Nekonečná. Letka, která s Právě přistála, blokuje vzlétnutí Druhé letce.
  • Pokud JE skupina vašich letadel z ničeho nic napadena nepřátelskými stíhací, můžete Hledat útočiště poblíž Stav spojeneckých lodí. Lette směrem k nim létejte nad Nimi. Protiletadlová děla spojeneckých lodí dokáží nepřátelské letouny potrápit.
  • Kromě stíhačů si TaKé dávejte pozor na LODĚ se silnou protiletadlovou výzbrojí. JSOU se hlavne křižníky americké Bitevní LODĚ. Dokonce i pivo Dvojice torpédoborců, Které spojí SVE Síly, dokáže sestřelit několik letadel. Hledejte osamocené Cíle vyhýbejte se skupinám lodí.
  • Nepodceňujte Letecké krytí Vlastní lodi: nepřátelské průzkumné letouny, Které VÁS Stmívání, mohou Být následovány útočnými letadly. Pravidelné používejte klávesu M a sledujte celkový obraz Bojiště. Pomůže VAM, aby s řízením vlastních Letek.
  • Používejte režim autopilota nastavte dopředu kurz SVE lodi. Nebudete se věnovat Tak Muset OVLÁDÁNÍ plavby.

About administrator

Check Also

World of warships strategie

Strategie: Jak potopit loď ?

Jak potopit loď? Říká se, že každá sofistikovaná technologie je snadnější zničit, než stavět a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat