Home / Návody / Strategie: Jak potopit loď ?

Strategie: Jak potopit loď ?

Jak potopit loď?

Říká se, že každá sofistikovaná technologie je snadnější zničit, než stavět a válečné lodě nejsou výjimkou. Které skořápky byste měli používat, a kde byste měli střílet, pokud chcete vidět své soupeře padnout? Vše je odhaleno níže …

1 branka, 3 způsoby, jak to udělat

Stejně jako to může zdát, že způsob, námořní boje Z výše uvedených parametrů opravdu tak složité. Všechny ty řeči o strategii a taktice je relevantní pouze do prvního výstřelu.Všechny sázky jsou pryč a budete dělat dobré vědět, jak potopit nepřátelskou loď v nejrychlejší, nebo alespoň nejspolehlivější, způsob, jak je to možné. Stále s námi? Dobrý! Nyní, když drill-seržant diskuse je u konce, jdeme za tři způsoby, kterými můžete odeslat nepřátelského kapitána zpět do přístavu.

  1. Pierce to!

V případě pochybností, jen sprchovat nepřítele brnění-piercing mušlí a doufat, že někteří z nich proniknout trup a způsobit poškození vnitřních prostorech a modulů. Ale ten není jen tak – je třeba, aby skutečně zaměřit na části lodi, kde mohou granáty zasáhla více než vzduch. Chcete-li se střílet na citadelu – na Lodní centrální oblasti, ubytovávat nejzákladnější jednotky, jako jsou například strojoven, kotelen a časopisů. Bít do strojovny nebo kotelny se zastaví loď, bít (a pronikavý) Ammunition časopisy budou vyhodit do povětří. To je to, co chcete vidět!

Nevýhodou tohoto přístupu je, že proniká nejsilnější brnění, které je citadela je obvykle zabalené v, Z výše uvedených parametrů nejjednodušší věc. Musíte také vzít v úvahu, že vzdálenost, úhel náběhu a skořápky velikosti hmoty. Ale o tom někdy jindy …

  1.      Spal ji!

Hledali jste prostě miluju vůni grilování? Pak chcete být palby brizantní výbušnina (HE) granáty na svého nepřítele. Výhodou tohoto přístupu je, že méně jejímž cílem je nutná, protože to nemá opravdu jedno, kam udeřit, tak dlouho, jak jste dopadl na palubu a co je nad nebo na něm. Nástavby, pistole držáky nebo komíny – všichni hořet velmi pěkně a v některých případech výrazně snížit bojeschopnosti nepřátelské lodi. Hořící letadlové lodě, například nelze spustit (nebo půda) libovolného letadla z jejich paluby. A bitevní velitelé – no, psychologická válka funguje stejně!

  1.       Potop!

Trochu zřejmé titulek, ale mějte s námi. Pokud se vám podaří prorazit trup lodi pod vodní linky, ona bude s největší pravděpodobností dřez. Existuje jeden způsob, jak zajistit toto: torpéda. Nejenom, že nepřátelská loď ztrácí Hit-body, ale také výrazně zpomalit. V námořní bitvě, kde manévrovatelnost je klíčem, bude to pravděpodobně vyústí v jednosměrné jízdenky zpět do přístavu za nepřítele.

Legenda:

Citadela

Strojovny

Vpředu i vzadu

Řízení

About administrator

Check Also

World of warships t2 us destroyer

Americký T2 Destroyer: USS Smith

Americký Destroyer Tier 2 USS Smith Rychlé Shrnutí: Malý, pomalé a nedostatečně ozbrojený ničitel s …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *