Home / Návody / Torpédoborce

Torpédoborce

Torpédoborce

Torpédoborce jsou nejrychlejší a nejvíce obratný typ válečné lodi. Jejich světlo brnění zajišťuje perfektní rychlost a obratnost, zatímco torpédo výzbroj zaručuje vysoce efektivní útok. Torpédoborce lze použít kouřové clony v bitvě, což jim umožňuje skrývat svou vlastní záchvat, nebo skrýt spojenecké lodě. Tento typ válečné lodi může působit jako součást letky a jako osamělý vlk. Tím, útočit na nepřítele, ničitel je schopen zničit jakéhokoliv protivníka.

Tento typ válečné lodi se velmi liší v závislosti na zemi. Američtí ničitelé jsou vybaveny účinné a rychlé spalování děly, zatímco japonské torpédoborce se vyznačují silnějšími torpédy a nižší detekovatelnosti.

Jediný úspěšný torpédový útok z torpédoborce mohl potopit žádnou loď.

Výjimečná rychlost a manévrovatelnost umožňují ničitelé zůstat mimo palebné linii a účinně vrací úder.

The Smoke Screen umožňuje torpédoborec skrýt oblast mapy nebo rozdělení lodi, najednou zaútočit na nepřítele, nebo poskytují krytí spojencům při ústupu.

Tipy

  • Hlavní výhodou torpédoborce je její vysoká obratnost a odvážné útoky. Takže se zapojily do close-boj ubikací bez váhání! Použití rychle se pohybujícího torpédoborec můžete dostat sami v blízkosti nepřítele, vyložit své torpédomety a vybírat při hledání nové kořisti bez přijetí odvetná opatření oheň.
  • Torpéda jsou vaše hlavní výzbrojí. Jediný úspěšný start torpédo mohl dokonce zničit bitevní loď. Nicméně, ne chvátá při přípravě na torpédový útok. Střílet jeden torpédo šíření první a čekat na odpověď nepřítele, který by mohl změnit směr. Poté zahájí další torpédo pomazánka s přihlédnutím k chování nepřítele, takže jim žádnou šanci, aby se vyhnul útok.
  • Těžit z krajinných zvláštností. Ostrovy a úzké průchody vám dá výhodu nad pomalých a těžkých lodí.Přepadnout své nepřátele a vaše útoky neměli nechat ujít své cíle.
  • Nehrajte si s nepřítelem není možné zabývat. Ničitelé jsou dobré na boj proti pomalých bitevních a letadlových lodí, ale setkání s křižníkem by mohlo mít fatální překvapení.
  • Efektivně využívat své náklady kouřová clona. Kouřová clona je obvykle mnohem užitečnější, když útočit nebo ustupovat, než při útoku nepřítele. Nezapomeňte, že kouřové clony vynaložené svého nepřítele může maskovat vaše pohyby, zatímco kouř uvolní vás může být překážkou pro spojence.
  • Které vám pomohou rozhodnout směr svého pohybu, můžete zvládnout Situační povědomí dovednost Vašeho torpédoborce velitele. Tato dovednost dáme vám vědět, kdy nepřítel zná vaši polohu.
  • Nezneužívejte režim binokulární zobrazení. Ničitel je ideální pro manévrování a torpédové útoky a přepnutím do režimu binokulární zobrazení, můžete si ujít ten správný okamžik k útoku.

About administrator

Check Also

World of warships strategie

Strategie: Jak potopit loď ?

Jak potopit loď? Říká se, že každá sofistikovaná technologie je snadnější zničit, než stavět a …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You Could Check Here